Değerli TEPTA dostları,
Mağazamız ve ofisimiz, Pazartesi – Cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermek üzere yeniden sizlerle
Bu süreçte hepimiz için öncelikli olan sağlık ve hijyen bakımından aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz:

- Binamız, Mart ayından bu yana yüksek hijyen standartlarında düzenli olarak temizlenmektedir.
- Binamıza tüm girişler esnasında, misafirlerimiz de dahil olmak üzere ateş ölçümü yapılmaktadır.
- Maskesiz misafirlerimiz binaya alınmayacaklar; güvenlik masasından maske talep edebilirsiniz.
- Zorunlu haller dışında asansörlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz; kullanmanız halinde lütfen tekil kullanımları tercih ediniz.
- Bu süreçte ekibimizin, iş harici özel misafirlerinin binamıza kabul edilmediğini, giriş çıkışların minimize edilmek üzere tüm duyarlılığın gösterildiğini belirtmek isteriz.
- Bizi ziyaret eden misafirlerimize maalasef düzenli ikram gerçekleştirilemeyecektir; ihtiyaçlarınızı belirtmeniz üzere elbette sizleri en iyi biçimde ağırlayacağımıza emin olunuz.
- Mağaza ziyaretiniz sırasında her noktadan sterilizatörlere ulaşabilir; ellerinizi dilediğiniz sıklıkta dezenfekte edebilirsiniz.
- Toplantı odalarımızda, karşılıklı değil; çapraz oturma düzeni ile çalışma kararı aldık.
- Mağaza katlarımızda yoğunluk yaşanması halinde, sizlerin sağlığı bakımından giriş çıkışlarda beklemenizi isteyebiliriz.
- Müşterilerimizin evlerine veya işyerlerine montaja giden teknik arkadaşlarımız bone, maske, siperlik, eldiven ve dezenfektan kullanacaktır. Bu şekilde donanımlı olmayan personelimizi evlerinize kabul etmeyiniz. Personelimizi siz de bu şekilde karşılarsanız seviniriz.
- Maskelerinizi ve eldivenlerinizi 4 saat kullanıldıktan sonra naylon poşet içinde çöpe atmanızı önemle rica ederiz.
- Ekibimiz, işe gelirken toplu taşıma kullanımını minimuma indirmiştir; bilgilerinize sunarız.
KEŞFET
ROBİ EBEOĞLU
GENEL MÜDÜR

1951 yılında İstanbul’da doğan Robi, 1970 yılında Robert Kolej’den; 1974 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi’nden 1976 yılında Finans alanında MBA derecesini aldı. 10 yıl süresince dış ticaret yapan uluslararası Bremar firmasında görev yapan Ebeoğlu, takiben American Express Ülke Müdürlüğü’nü üstlendi.1991 yılında, uluslararası öncü aydınlatma markalarını Türkiye’de temsil eden TEPTA Aydınlatma’yı kurdu ve halen firmanın genel müdürü olarak görev yapmakta. Özel ilgileri arasında motosiklet, kayak ve basketbol olan ve Fenerbahçe Kulübü üyesi olan Ebeoğlu, ayrıca sanat, klasik müzik ve caz meraklısı.

EYTAN EBEOĞLU
SATIŞ VE PROJELER DİREKTÖRÜ

1985 yılında doğan Eytan, Üsküdar Amerikan Lisesi’ndeki eğitiminin ardından Sabancı Üniversitesi’nden Üretim Sistemleri Mühendisliği lisansını 2007 ‘de aldı. Dil eğitimi için 2008 yılına dek bir yıl süreyle İtalya’da bulunan Eytan, 2009 yılından beri TEPTA’ da çalışıyor ve satış ve proje direktörlüğünü üstleniyor. Beşiktaşlı olan Eytan, aynı zamanda kulübün kongre üyesi.

ÖZLEM YALIM
STRATEJİK MARKA DİREKTÖRÜ

Ankara doğumlu Özlem,1995’te ODTÜ Mimarlık Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun oldu. Kurucu ortağı olduğu Kilit Taşı Mimarlık’tan 2001’de ayrılarak İstanbul’a yerleşti. Mekan tasarımından ürün tasarımına, kurumsal kimlikten sergilemeye kadar farklı tasarım alanlarında iş ve proje üretti. Terminal, Adresistanbul, Koleksiyon gibi firmalarda üstlendiği tasarım ve marka direktörlüğü görevlerinden sonra hayalini kurarak projelendirdiği tasarım bienalini İKSV ile 2012‘de hayata geçirdi. Bienal direktörlüğünden 2013’te, İKSV’den de 2014’te ayrılarak profesyonel hayata geri döndü. 2015’ten bu yana TEPTA’da, markanın stratejik konumlaması, uluslararası markalarla ilişkiler, PR-iletişim, dijitalleşme ve pazarlama faaliyetlerinin koordinasyonunu sağlıyor. 2007’de NTV - Türk Mucit yarışması jüri üyeleri arasında bulunan Özlem, TurkishTime tarafından 2011 ve 2012 yıllarında Türkiye’nin en yaratıcı 50 ismi arasında gösterilmişti. İş dışında okumak ve yazmak ile ciddi olarak ilgilenen Özlem, T24 Pazar’da tasarım hakkında köşe yazıyor. Bir kızı, bir de kedisi var.

ÖZNUR YÜCEL ABANOZ
DIŞ TİCARET MÜDÜRÜ

İlk lojistik deneyimine sektörünün lider firmalarından Turksped’te başlayan Öznur, edindiği tecrübelerle İngiltere’de bir süre demir çelik sektöründe faaliyet gösteren bir müteahhitlik firmasının Ortadoğu lojistik organizasyonlarını idare etti. Türkiye dönüşünde bir süre turizm ve eğlence sektöründe çalıştıktan sonra çalışma hayatına dış ticaret ve lojistik sektöründe devam kararı aldı ve 1998’de TEPTA’ya katıldı. O tarihten bu yana ithalat departmanı çalışmalarını üstlenen Öznur, firmanın bu alandaki çalışma altyapısını da kurguladı. Yüzmek, bahçe işleriyle uğraşmak, balık avlamak ve satranç sevdiği hobiler arasında.

SHELLY ALVAYARO
FİNANS MÜDÜRÜ

1970 yılında İsrail’de doğan Shelly, İstanbul Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. 1988 yılından itibaren farklı sektörlerdeki şirketlerde muhasebe ve finansman müdürlüğü görevini üstlendi. 2014 yılından beri TEPTA’da Finans Müdürü olarak görevini sürdürüyor.

BURAK İNSEL
PROJE YÖNETİCİSİ

Yapı Meslek Lisesi, Yapı Ressamlığı bölümünü ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlayan Burak, 1999’dan beri TEPTA Aydınlatma’da Proje Yöneticisi olarak görevini sürdürmekte. Evli ve bir çocuk babası.

EFRAYİM GÜNEŞ
PROJE YÖNETİCİSİ

Lise yıllarından itibaren çalışma hayatının içinde bulunan Efrayim, üniversite eğitimini Yıldız Teknik’de tamamladı. Okul inşaatlarının elektrik işlerini yapan firmalardan kamu binalarının ve endüstriyel binalarının elektrik işlerini yapan firmalara kadar pek çok alanda çalıştıktan sonra Bodrum’da bulunan Halikarnas’ın teknik müdürlüğünü yaptı. Kariyeri süresince aydınlatma imalatı sektörünün içinde bankalar, süpermarket zincirleri, ofis binaları gibi pek çok farklı alanda pazarlama görevini sürdürdü. 1997 yılından beri TEPTA’da Proje Yöneticisi olarak çalışmakta. Evli ve bir çocuk babası.

ZÜBEYDE GÜNDOĞAN
PROJE YÖNETİCİSİ

1994 yılında Maçka Endüstri Meslek Lisesi Mobilya Dekorasyon bölümünden mezun olan Zübeyde, iş yaşamına 1995’te elektrik aydınlatma sektöründe satış alanında başladı. 2006’dan bu yana TEPTA’da dekoratif ürünler ağırlıklı olmak üzere proje ve satış yöneticisi görevinde.

YAŞAR YILMAZ
PROJE TASARIM

İtalya’da, iGuzzini – Better Light (aydınlatma tekniği), iGuzzini – Train to Trainers (aydınlatma tasarımı ve eğitimciliği) Antrox – Cold Cathode Systems (cold cathode aydınlatma armatürü ve tekniği) Simes – Light Course (peyzaj ve cephe aydınlatma eğitimi) olmak üzere dört farklı dalda aydınlatma tasarımı eğitimi aldı. 2001’den beri TEPTA’da proje tasarım departmanında çalışan Yaşar, evli ve ikiz babası.

BURHAN DÜNDAR
PROJE YÖNETİCİSİ

İstanbul-Sarıyer’de doğan Burhan, 2003 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi M.Y.O. Maslak, Restorasyon Bölümünden mezun oldu. 2006-2017 yılları arasında farklı kuruluşlarda şantiye / saha sorumlusu ve toptan perakende satış sorumlusu olarak çalıştı. 2017 yılından itibaren TEPTA ailesine katıldı.

TUĞÇE DANACIOĞLU
PROJE YÖNETİCİSİ

2007 yılında Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümünden mezun olan Tuğçe, 2012 yılında TEPTA ailesine katıldı. 2014 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’ne başlayarak Uluslararası Ticaret bölümünü bitirdi. Şu anda hem İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Ekonomi alanında eğitimine devam etmekte hem de TEPTA’da Proje Yöneticisi olarak görevini sürdürmektedir.

TUĞBERK SEZENER
PROJE YÖNETİCİSİ

2006’da Sakarya Üniversitesi. Peyzaj Teknikerliği ve 2014’de İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği’nden mezun olan Tuğberk, çeşitli mimarlık ofislerinde ve projelerin satış bölümlerinde çalıştıktan sonra iki yıl süre ile Garanti Bankası’nda ve üç yıl süre ile Nurus firmasında satış yönetmeni olarak çalıştı. 2018’de katıldığı TEPTA’da dekoratif ürünler ağırlıklı olmak üzere proje ve satış yöneticisi görevinde.

PINAR HADIMLI
PAZARLAMA VE TANITIM

Pınar, Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi mezunu. Aynı okulda yüksek lisans eğitimini tamamlayarak iş hayatına atıldı. 1998 yılından bu yana, aydınlatma sektöründe çalışan Pınar, farklı firmalarda uluslararası markaların Türk mimarlara tanıtımı konusunda görev aldı. 2014 yılından bugüne TEPTA’da doğrudan pazarlama çalışmalarını sürdürmekte ve her hafta pek çok mimarlık stüdyosunu ziyaret etmekte. İşinin en güzel yanı ise, harika insanlarla tanışmak ve o harika insanları TEPTA ile buluşturmak.

CANER DALAR
PROJE YÖNETİCİSİ

2011 yılında Yeditepe Elektirik ve Elektronik bölümünden mezun olan Caner, MBA’ini de Yeditepe Üniveristesinde yaptı. İlk iş deneyimi olarak Sanel Auto Electronic şirketinde iki yıl boyunca Kalite Mühendisi olarak çalıştıktan sonra, Bir aydınlatma firmasında üç buçuk yıl İhracat Mühendisi olarak çalıştı. 2018’den beri TEPTA Aydınlatma’da Proje Yöneticisi olarak çalışmakta.

GİZEM ERDEM
PROJE TASARIM

Ankara’da doğan Gizem, 2013 yılında İç Mimarlık bölümündeki eğitimini tamamladıktan sonra çalışma hayatına aydınlatma sektöründe başladı. 2017 yılında katıldığı TEPTA ekibinde proje tasarımlarını üstleniyor.

BANU SANDAL
DIŞ TİCARET

Eğitimini İstanbul’da Eyüp Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra yaklaşık iki yıl boyunca İngilizce dil eğitimi için Londra’da bulundu. 1998 yılından beri dış ticaret sektöründe görev yapan Banu, 2016 yılından bu yana TEPTA’da çalışıyor.

UĞUR MISIRLI
İMALAT KOORDİNATÖRÜ

2010 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olan Uğur, 2011 yılı Şubat ayında LED Aydınlatma imalatı ve LED Ekran ithalatı gerçekleştiren bir firmada işe başladı. 2018‘de TEPTA ailesine katıldı. Satış ekibine özel imalat koordinatörü olarak destek sağlıyor.

YILDIZ TERZİOĞLU
PROJE YÖNETİCİSİ

2014 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olan Yıldız, aynı üniversitede Mühendislik Yönetimi bölümünde Yüksek Lisans yaptı. İş hayatına bir bankada Management Trainee olarak adım attı. İki yıllık bankacılık tecrübesinden sonra 2017’de TEPTA ailesine katılan Yıldız, teklif departmanında görev yapıyor.

AYSEL KORKMAZ AKKOÇ
FİNANS

1994’de tamamladığı eğitimlerinin ardından iş yaşamına başlayan Aysel, aralarında Şişli Belediyesi Bilgi İşlem departmanın da bulunduğu farklı pozisyonlarda çalıştıktan sonra 1999 yılında TEPTA’ya katıldı. O günden bu yana muhasebe departmanında görevini sürdürüyor.

BETÜL PINAR
FİNANS

2006 yılından bu yana finans alanında çalışan Betül TEPTA’ya 2015’te katıldı. Müzik, hobileri arasında.

GÖZDE ŞAHBAZ
CRM VE ÜRÜN SORUMLUSU

Nevşehir’de doğan Gözde, 2017 yılında Karabük Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun oldu. 2017 yılında katıldığı TEPTA’da, tasarımcı gözü ile firma portfolyosundaki ürünlerin dijitalleşmesinden sorumlu. Gözde, 3D ürün arşivini ve web tabanlı müşteri ilişkileri yönetimi çözümleri sunan CRM programının işleyişini koordine ediyor.

BEYZA ÖZEL
PR & KURUMSAL İLETİŞİM UZMANI

İstanbul doğumlu Beyza, 2012’de Eskişehir, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Sinema Televizyon bölümünden mezun oldu. 2012 yılında Çek Cumhuriyeti Film Akademi ve Performans Sanatları (FAMU) okulunda değişim programına katıldı. Sonrasında İstanbul’a dönerek Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sinema Televizyon Enstitüsü'nde yüksek lisansına başladı. Bu sırada pazarlama ve iletişim dünyası ile ilgili yayın yapan Marketing Türkiye dergisine yazılar yazmaya başladı. Sonrasında dergide editör olarak görev aldı. Editörlük görevinden 2017 yılında ayrılan Beyza, medya sektöründe kazandığı içerik geliştirme, PR ve iletişim deneyimini marka tarafına yansıtma kararı aldı. 2019 yılında TEPTA ile yolları kesişen Beyza, TEPTA’da etkinlik yönetimi, iç iletişim, PR, medya planlama ve kurumsal kimlik konularında uzman olarak çalışıyor. Özel ilgileri arasında tüplü dalış, bisiklet ve fotoğraf olan Beyza, seyahat etmeyi ve seyahat ederken yazı yazmayı çok seviyor.

 

SEDA TÜLEK
KURUMSAL ASİSTAN

İstanbul Üniversitesi Radyo ve TV Programcılığı bölümü mezunu olan Seda, halen Anadolu Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünde öğrenimime devam ediyor. Daha önce de farklı kuruluşlarda yönetici asistanlığı yapan Seda, 2018’den bu yana TEPTA’nın “Kurumsal Asistan” lığını yürütüyor.

HİDAYET TÜRKEKUL
TEKNİK SERVİS

İstanbul’da doğan Hidayet, 1984 yılından bu yana elektrik – aydınlatma sektöründe çalışıyor. 1999 yılından beri TEPTA’ da teknik servis bölümünde görevini sürdüren Hidayet, en komplike aydınlatma armatürlerinin montaj sırlarını bilmesi ile ünlü.

MEHMET TÜRKER
TEKNİK SERVİS

İstanbul’da doğan Mehmet, 1998‘de Alibeyköy Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi’nden mezun oldu. 2008 yılında da Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden lisans derecesini alan Mehmet, 2000 yılından beri TEPTA’da teknik servis departmanında görevini sürdürüyor.

SERHAN DEMİR
OPERASYON

1972 yılında Erzincan’da doğan Serhan, 1994 yılında Kösedağ Tekstil şirketinde Depo Sorumlusu olarak iş hayatına başladı. 1996 yılından itibaren TEPTA Aydınlatma’da farklı görevler üstlenen Serhan, halen operasyon işlerinden sorumlu.

ERDAL YENİŞEN
SEVKİYAT

Erdal, 1980 yılında İstanbul’da doğdu. 1997’de İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Bilgi İşlem bölümünde bilgisayarcı olarak iş hayatına başladı. 2010 yılından beri TEPTA Aydınlatma’da Sevkiyat sorumlusu olarak çalışıyor.

AYTEK TOKOĞLU
PROJE DESTEK UZMANI

1984 Bursa doğumlu olan Aytek, 2003 Üsküdar Amerikan Lisesi mezunu. Lise sonrası Uludağ Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bölümü, Bahçe Bitkileri alanında lisan eğitimini tamamlayan Aytek, 2010 sonrası çeşitli sektörlerde üretim bölümlerinde kalite-kontrol müdürlüğü görevlerinde bulundu. Geçtiğimiz yıl İzmir-Selçuk’ta ziraat mühendisliği alanında çalışmalarını sürdüren Aytek, 2019 tarihi itibariyle İstanbul’a yerleşmeye karar verdi ve TEPTA’da Proje Destek Uzmanı olarak görevine başladı.

NERGİS ERTEM
PROJE DESTEK UZMANI

1996 yılında doğan Nergis, Notre Dame de Sion Fransız Lisesi ve Bilgi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu. Okuduğu dönemde BBC2’nin Race Across the World adlı yarışma programında fixer olarak görev aldı. Bunun yanı sıra öğrencilik yıllarında İngilizce ve Fransızca özel çeviriler yaparken yine aynı dillerde ders vermeye devam etti. Aydınlatmaya olan ilgisi dolayısıyla 3 aylık bir staj dönemi sonrasında TEPTA’da proje destek ekibine katıldı. Piyano ve ukulele çalmak Nergis’in hobileri arasında.

 

 

GİZEM AK
PROJE YÖNETİCİSİ

Gizem, Saint Benoit Fransız Lisesi’ndeki eğitimini 2010 yılında tamamlamasının ardından, 2014 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu. Eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesi Disiplinlerarası Kentsel Tasarım programında devam ederken bir yandan tasarım pratiğine çeşitli mimarlık ofislerinde ve freelance görsel tasarım projelerinde çalışarak devam etti. 2019 yılında Yüksek Lisansını tamamlamasının ardında Tepta Aydınlatma’ya Proje Yöneticisi olarak katılan Gizem, İstanbul Bilgi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’ne Kentsel Tasarım konulu derslere Contributing Professional olarak devam etmekte. Mesleki pratiğinin yanı sıra yeni enstrümanlar denemekten keyif alıyor, çello ve ukulele ise sürekli uğraşları arasında.

PROJELER
 • Dini Yapılar
 • Eğitim Yapıları
 • Endüstriyel Yapılar
 • Geçici Mekanlar
 • Kamu Yapıları
 • Kentsel Aydınlatma
 • Konutlar
 • Kültürel Yapılar
 • Ofisler
 • Oteller
 • Park ve Bahçeler
 • Perakende ve Avm
 • Sağlık Yapıları
 • Sanat Eserleri
 • Sanat Mekanları
 • Ulaşım Yapıları
 • Yeme-İçme ve Eğlence Mekanları
 • BİZE ULAŞIN
  Bizi Takip Edin
  BAŞA DÖN arrow TEPTA LIGHTING 2018
  All Rights Reserved