Değerli TEPTA dostları,
Mağazamız ve ofisimiz, ikinci bir karara dek, Pazartesi – Cumartesi günleri 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermek üzere yeniden sizlerle
Bu süreçte hepimiz için öncelikli olan sağlık ve hijyen bakımından aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz:

- Binamız, Mart ayından bu yana yüksek hijyen standartlarında düzenli olarak temizlenmektedir.
- Binamıza tüm girişler esnasında, misafirlerimiz de dahil olmak üzere ateş ölçümü yapılmaktadır.
- Maskesiz misafirlerimiz binaya alınmayacaklar; güvenlik masasından maske talep edebilirsiniz.
- Zorunlu haller dışında asansörlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz; kullanmanız halinde lütfen tekil kullanımları tercih ediniz.
- Bu süreçte ekibimizin, iş harici özel misafirlerinin binamıza kabul edilmediğini, giriş çıkışların minimize edilmek üzere tüm duyarlılığın gösterildiğini belirtmek isteriz.
- Bizi ziyaret eden misafirlerimize maalasef düzenli ikram gerçekleştirilemeyecektir; ihtiyaçlarınızı belirtmeniz üzere elbette sizleri en iyi biçimde ağırlayacağımıza emin olunuz.
- Mağaza ziyaretiniz sırasında her noktadan sterilizatörlere ulaşabilir; ellerinizi dilediğiniz sıklıkta dezenfekte edebilirsiniz.
- Toplantı odalarımızda, karşılıklı değil; çapraz oturma düzeni ile çalışma kararı aldık.
- Mağaza katlarımızda yoğunluk yaşanması halinde, sizlerin sağlığı bakımından giriş çıkışlarda beklemenizi isteyebiliriz.
- Müşterilerimizin evlerine veya işyerlerine montaja giden teknik arkadaşlarımız bone, maske, siperlik, eldiven ve dezenfektan kullanacaktır. Bu şekilde donanımlı olmayan personelimizi evlerinize kabul etmeyiniz. Personelimizi siz de bu şekilde karşılarsanız seviniriz.
- Maskelerinizi ve eldivenlerinizi 4 saat kullanıldıktan sonra naylon poşet içinde çöpe atmanızı önemle rica ederiz.
- Ekibimiz, işe gelirken toplu taşıma kullanımını minimuma indirmiştir; bilgilerinize sunarız.
KEŞFET
Lambadaki Güneş Işığı: Klorofil

25 yılı aşkın bir süredir aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren TEPTA Türkiye temsilciğini yürüttüğü Linea Light markasının “Klorofil” isimli çevreci ve yeni nesil aydınlatma ürününü sunuyor.

Klorofil, kapalı ortamlarda son derece az bir elektrik tüketimiyle tamamen doğal bir bitki yetiştirme ortamı sunuyor.

Aydınlatma sektörü günümüzde enerji tasarrufu sağlanmasına yönelik çevre dostu araçlar geliştirmeye devam ediyor. Bunların en önemlisi olan LED ışığı sahip olduğu farklı renk ve ışık gücü özellikleri ile artık  evinizde veya ofisinizde doğal bir ürün yetiştirme fırsatı da sunuyor. Linealight tarafından geliştirilen Klorofil, bu ürünlerin öncülüğünü üstleniyor.

El yapımı terracotta bir şapkanın içinde özel bir kombinasyon olarak tasarlanan Klorofil, evinizde veya ofisinizde son derece az bir enerji tüketimiyle sebze, ev bitkisi ve diğer şifalı bitkiler yetiştirmeniz için oldukça akıllı bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Bologna Üniversitesi Ziraat Fakültesi ile 2012’den beri ortak yürütülen çalışma sonucunda, bitkilerin güneş ışınlarından doğal olarak emdiği maddeyi ortaya çıkardı ve karanlık bölgelere dahi nüfuz ederek fotosentezi oluşturan ideal ışık yelpazesini mümkün kıldı. Böylece Klorofil’in yaydığı özel ışıklar, bitkilerin yetişirken en uygun ışıkla beslenmelerini sağlayan özel bir kırmızı ve mavi ışık oranına sahip oldu.

Klorofil’de yer alan bu özel LED ışıkları ev tarımı için birçok avantaja sahip. ; aynı güneş ışığı gibi doğal fotosentez ortamı sunan rengarenk bir ışık yelpazesi yaratıyor. Soğuk ışık emisyonu yaprakları olumsuz etkilemiyor. Estetik görünüş olarak aşırı derecede simgesel tasarlanan bu ürün, küçük ve orta büyüklükteki şifalı bitkilerin, otların ve çiçeklerin oldukça az bir enerji tüketimiyle doğal bir şekilde yetiştirilmesini sağlıyor.

Tamamen İtalyan tasarımı olan Klorofil lambası sağlam altyapısının yanında ufak şekliyle de doğrudan ve kolay bir şekilde yetiştirmek istediğiniz bitkinin üzerine yerleştirilebiliyor.

TEPTA bu yenilikçi ürünü sadece ev kullanımı için değil; özellikle  sağlıklı beslenme eğilimleri doğrultusunda açılan   restoran ve kafelere de hem estetik hem de fonksiyonel bir seçenek olarak öneriyor.

PROJELER
 • Dini Yapılar
 • Eğitim Yapıları
 • Endüstriyel Yapılar
 • Geçici Mekanlar
 • Kamu Yapıları
 • Kentsel Aydınlatma
 • Konutlar
 • Kültürel Yapılar
 • Ofisler
 • Oteller
 • Park ve Bahçeler
 • Perakende ve Avm
 • Sağlık Yapıları
 • Sanat Eserleri
 • Sanat Mekanları
 • Ulaşım Yapıları
 • Yeme-İçme ve Eğlence Mekanları
 • BİZE ULAŞIN
  Bizi Takip Edin
  BAŞA DÖN arrow TEPTA LIGHTING 2018
  All Rights Reserved