Değerli TEPTA dostları,
Mağazamız ve ofisimiz, ikinci bir karara dek, Pazartesi – Cumartesi günleri 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermek üzere yeniden sizlerle
Bu süreçte hepimiz için öncelikli olan sağlık ve hijyen bakımından aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz:

- Binamız, Mart ayından bu yana yüksek hijyen standartlarında düzenli olarak temizlenmektedir.
- Binamıza tüm girişler esnasında, misafirlerimiz de dahil olmak üzere ateş ölçümü yapılmaktadır.
- Maskesiz misafirlerimiz binaya alınmayacaklar; güvenlik masasından maske talep edebilirsiniz.
- Zorunlu haller dışında asansörlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz; kullanmanız halinde lütfen tekil kullanımları tercih ediniz.
- Bu süreçte ekibimizin, iş harici özel misafirlerinin binamıza kabul edilmediğini, giriş çıkışların minimize edilmek üzere tüm duyarlılığın gösterildiğini belirtmek isteriz.
- Bizi ziyaret eden misafirlerimize maalasef düzenli ikram gerçekleştirilemeyecektir; ihtiyaçlarınızı belirtmeniz üzere elbette sizleri en iyi biçimde ağırlayacağımıza emin olunuz.
- Mağaza ziyaretiniz sırasında her noktadan sterilizatörlere ulaşabilir; ellerinizi dilediğiniz sıklıkta dezenfekte edebilirsiniz.
- Toplantı odalarımızda, karşılıklı değil; çapraz oturma düzeni ile çalışma kararı aldık.
- Mağaza katlarımızda yoğunluk yaşanması halinde, sizlerin sağlığı bakımından giriş çıkışlarda beklemenizi isteyebiliriz.
- Müşterilerimizin evlerine veya işyerlerine montaja giden teknik arkadaşlarımız bone, maske, siperlik, eldiven ve dezenfektan kullanacaktır. Bu şekilde donanımlı olmayan personelimizi evlerinize kabul etmeyiniz. Personelimizi siz de bu şekilde karşılarsanız seviniriz.
- Maskelerinizi ve eldivenlerinizi 4 saat kullanıldıktan sonra naylon poşet içinde çöpe atmanızı önemle rica ederiz.
- Ekibimiz, işe gelirken toplu taşıma kullanımını minimuma indirmiştir; bilgilerinize sunarız.
KEŞFET
Catellani & Smith'ten Yeni Seri

TEPTA AYDINLATMA TARAFINDAN TEMSİLCİLİĞİ YÜRÜTÜLEN CATELLANI & SMITH MARKASINDAN YENİ DEKORATİF AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

Catellani & Smith markası, sanat eserleri niteliğindeki minimalist çizgisini yeni ürünlerine de taşıdı.

Yenilikçi ve sanatçı yaklaşımı ile ön plana çıkan Catellani & Smith, kullanıcılara iç mekanları için hikayesi ve ruhu olan ürünler sunmak için yola çıkan bir marka.

Alışılmışın dışında ürünler üreten Catellani & Smith, ışık ile estetiğin buluştuğu ürünler üretmeye devam ediyor. Son olarak Eylül ayında yeni ürünlerini tanıtan Catellani & Smith, zamansız ve minimalist çizgisini bu ürünlerine de yansıtmayı başardı. Yeni tasarım aydınlatmaları içerisinde yer alan CicloItalia T, Lederam F0, Wa Wa F, PostKrisi CW 70 ürünleri var olan ürün grubunun farklı ve evrimleşmiş versiyonları iken, Lola F ve Gold Moon ürünleri ise Catelllani & Smith ailesinin yeni üyeleri arasında.

CicloItaliaT isimli ürün, Doğu’da bulunan bisiklet lambalarından yola çıkarak tasarlanan Ciclocina lambasının bir üst versiyonu olarak üretildi. Tamamen el yapımı ve pirinçten yapılmış olan bu zamansız ürün iki versiyonda da mecvut : zemin ve masa lambası. Diğer üyelerden biri olan Lederam F0 en son kullanılan LED teknolojisine sahip bir zemin lambası. Yüksek kaliteli alüminyumdan üretilmiş olan ürün, ince bir gövdeye sahip. Bir diğer ürün çeşidi ise PostKrisi CW 70. Aydınlatmada kullanılan ince fiber malzeme, ürünün zarif görünmesinde en büyük etkenlerden biri. Ürün yakıldığında duvarda yarattığı gölge oyunları bulunduğu odaya ayrı bir dekorasyon özelliği katıyor.

Wa Wa F ürünü hali hazırdaki koleksiyona yeni eklenen ürünlerden biri. 5 adet sabitlenmiş kol ile diğer üyelerden ayrılan ürün, yakıldığında duvara yansıttığı ışık efektleri ile küçük bir ışık ağacı görünümüne sahip.

En göze çarpan ürünler arasında Catellani & Smith ailesine yeni katılan Lola F ve Gold Moon ürünleri yer alıyor. Minimal bir tasarımın en güzel örneklerinden biri olan Lola F ürünü, kaliteli malzemeler ve klasik işçilik ile sade ve modern tasarım çizgilerine sahip bir ürün. Tamamen pirinçten yapılmış ürün kolayca kullanılan son teknoloji LED panellere sahip. Ürünlerin en görkemli ve büyüleyici tasarımlarından olan Gold Moon sarkıt ise, konulduğu ortamın atmosferini baştan aşağıda değiştiren bir başyapıt. Ürün altın bakır ve çelik malzemelerin birleşiminden oluşuyor.

Catellani&Smith’in birbirinden ilginç  ve gösterişli iç mekan ürünlerine ve  yeni bahçe ürünlerine TEPTA Aydınlatma’nın Levent, Nisbetiye’de yer alan merkezinden ulaşabilir; TEPTA’nın deneyimli proje ekibinden ihtiyaçlarınız için her zaman süpervizyon hizmeti alabilirsiniz.

PROJELER
 • Dini Yapılar
 • Eğitim Yapıları
 • Endüstriyel Yapılar
 • Geçici Mekanlar
 • Kamu Yapıları
 • Kentsel Aydınlatma
 • Konutlar
 • Kültürel Yapılar
 • Ofisler
 • Oteller
 • Park ve Bahçeler
 • Perakende ve Avm
 • Sağlık Yapıları
 • Sanat Eserleri
 • Sanat Mekanları
 • Ulaşım Yapıları
 • Yeme-İçme ve Eğlence Mekanları
 • BİZE ULAŞIN
  Bizi Takip Edin
  BAŞA DÖN arrow TEPTA LIGHTING 2018
  All Rights Reserved