Değerli TEPTA dostları,
Mağazamız ve ofisimiz, ikinci bir karara dek, Pazartesi – Cumartesi günleri 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermek üzere yeniden sizlerle
Bu süreçte hepimiz için öncelikli olan sağlık ve hijyen bakımından aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz:

- Binamız, Mart ayından bu yana yüksek hijyen standartlarında düzenli olarak temizlenmektedir.
- Binamıza tüm girişler esnasında, misafirlerimiz de dahil olmak üzere ateş ölçümü yapılmaktadır.
- Maskesiz misafirlerimiz binaya alınmayacaklar; güvenlik masasından maske talep edebilirsiniz.
- Zorunlu haller dışında asansörlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz; kullanmanız halinde lütfen tekil kullanımları tercih ediniz.
- Bu süreçte ekibimizin, iş harici özel misafirlerinin binamıza kabul edilmediğini, giriş çıkışların minimize edilmek üzere tüm duyarlılığın gösterildiğini belirtmek isteriz.
- Bizi ziyaret eden misafirlerimize maalasef düzenli ikram gerçekleştirilemeyecektir; ihtiyaçlarınızı belirtmeniz üzere elbette sizleri en iyi biçimde ağırlayacağımıza emin olunuz.
- Mağaza ziyaretiniz sırasında her noktadan sterilizatörlere ulaşabilir; ellerinizi dilediğiniz sıklıkta dezenfekte edebilirsiniz.
- Toplantı odalarımızda, karşılıklı değil; çapraz oturma düzeni ile çalışma kararı aldık.
- Mağaza katlarımızda yoğunluk yaşanması halinde, sizlerin sağlığı bakımından giriş çıkışlarda beklemenizi isteyebiliriz.
- Müşterilerimizin evlerine veya işyerlerine montaja giden teknik arkadaşlarımız bone, maske, siperlik, eldiven ve dezenfektan kullanacaktır. Bu şekilde donanımlı olmayan personelimizi evlerinize kabul etmeyiniz. Personelimizi siz de bu şekilde karşılarsanız seviniriz.
- Maskelerinizi ve eldivenlerinizi 4 saat kullanıldıktan sonra naylon poşet içinde çöpe atmanızı önemle rica ederiz.
- Ekibimiz, işe gelirken toplu taşıma kullanımını minimuma indirmiştir; bilgilerinize sunarız.
KEŞFET
Heyecan verici bir buluş: Ink
 
TEPTA Aydınlatma tarafından temsilciliği yürütülen Linea Light Group, “Ink” ile lineer aydınlatma sistemlerini yeniden tanımlıyor. 
 
Yenilikçi teknolojileriyle öne çıkan Linea Light Group, lineer aydınlatma sistemleri alanında yeni bir açılım yaratacak ürünü “Ink”i sundu. Lineer aydınlatma sistemlerini yeniden tanımlayan Ink, kauçuk malzemeden üretilen bir gergi sistemi ve ürün ailesi içerisinde yer alan ekipmanları ile hem sarkıt, hem spot hem de duvar aydınlatma uygulamalarını tek bir yapıda sunuyor. Kauçuk ve ince yapısı sayesinde, aydınlatma ekipmanlarına hareket kabiliyeti kazandıran tasarım, esnek gövdesi ile kurulum işlemlerini kısaltıyor, tek bir el hareketiyle parçaları birbirine entegre etme imkanı sunuyor. 
 
Aydınlatma ekipmanları arasındaki iletkenlik, kauçuk gövde içerisinde yer alan ve aynı zamanda gergi görevi gören kablo ile sağlanıyor. Gövdeye, aydınlatma ekipmanları el ile sadece hafif bir güç kullanılarak entegre oluyor.  Sistem, hem spot ve süspansiyon aydınlatma öğelerini hem de sarkıt aydınlatmayı aynı kaynaktan besliyor. Dolayısıyla ayrı ayrı aydınlatma öğeleri yerine Ink ile farklı kurgular bir arada kullanılıyor ve bunların yönetilmesi tek bir panelden sağlanıyor. Tasarım, modüllerin yön devamlılığı ve tavan köşeleri için de estetik ve fonksiyonel çözümler sunuyor. Zira bu noktalar için ürün yelpazesi içinde özel kapaklar yer alıyor. 
 
Ink system_L, LED ışık kaynağı ile genel aydınlatma öğesi olarak kullanılıyor. 11 - 22 Watt gücüne ve 23 cm genişliğe 28 cm yüksekliğe sahip olan aydınlatma opak siyah ve gümüş renkleriyle sunuluyor. Ink System_L UGR destekleyici aydınlatma öğesi; 7-14Watt gücünde ve göz kamaştırmayı engelleme özelliği ile dikkat çekiyor. Ink system_SP de sisteme entegre olan bir spot. 7 Watt gücündeki spotun gövdesi 35cm. Ink system_P aydınlatma öğesi ise sistemin sarkıt aydınlatması olarak ön plana çıkıyor. Maksimum 2 metre sarkıtılabilen Ink system_P, 6 Watt gücünde. Ink system_LP ve Ink system_LP UGR aydınlatma öğeleri de yine ailenin sarkıt ürünleri arasında. Daha yüksek Watt gücüne sahip olan tasarımlar, genel ve destekleyici aydınlatma öğeleri olarak kullanılıyor. 
 
Aydınlatma endüstrisi alanında kauçuk malzemenin bir tasarım öğesi haline gelmesini sağlayan Linea Light Group, Ink ürünü ile maksimum konumlandırma özgürlüğü sağlıyor ve zarif bir görünüm sunuyor. 
Türkiye’de sadece TEPTA Aydınlatma tarafından temsil edilen Linea Light Group, modern ve çağdaş yaklaşımları ile yeni nesil mekanlara yönelik estetik ve fonksiyonel ürünler sunuyor. 28 yılı aşkın süredir aydınlatma alanında 30 kadar markanın Türkiye temsilciliğini üstlenen TEPTA’da dekoratif ve teknik aydınlatma alanında sınırsız seçenek ve doğru aydınlatmaya yönelik proje ve süpervizyon hizmeti sunuluyor.
 
PROJELER
 • Dini Yapılar
 • Eğitim Yapıları
 • Endüstriyel Yapılar
 • Geçici Mekanlar
 • Kamu Yapıları
 • Kentsel Aydınlatma
 • Konutlar
 • Kültürel Yapılar
 • Ofisler
 • Oteller
 • Park ve Bahçeler
 • Perakende ve Avm
 • Sağlık Yapıları
 • Sanat Eserleri
 • Sanat Mekanları
 • Ulaşım Yapıları
 • Yeme-İçme ve Eğlence Mekanları
 • BİZE ULAŞIN
  Bizi Takip Edin
  BAŞA DÖN arrow TEPTA LIGHTING 2018
  All Rights Reserved