Değerli TEPTA dostları,
Mağazamız ve ofisimiz, Pazartesi – Cuma günleri 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermek üzere yeniden sizlerle
Bu süreçte hepimiz için öncelikli olan sağlık ve hijyen bakımından aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz:

- Binamız, Mart ayından bu yana yüksek hijyen standartlarında düzenli olarak temizlenmektedir.
- Binamıza tüm girişler esnasında, misafirlerimiz de dahil olmak üzere ateş ölçümü yapılmaktadır.
- Maskesiz misafirlerimiz binaya alınmayacaklar; güvenlik masasından maske talep edebilirsiniz.
- Zorunlu haller dışında asansörlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz; kullanmanız halinde lütfen tekil kullanımları tercih ediniz.
- Bu süreçte ekibimizin, iş harici özel misafirlerinin binamıza kabul edilmediğini, giriş çıkışların minimize edilmek üzere tüm duyarlılığın gösterildiğini belirtmek isteriz.
- Bizi ziyaret eden misafirlerimize maalasef düzenli ikram gerçekleştirilemeyecektir; ihtiyaçlarınızı belirtmeniz üzere elbette sizleri en iyi biçimde ağırlayacağımıza emin olunuz.
- Mağaza ziyaretiniz sırasında her noktadan sterilizatörlere ulaşabilir; ellerinizi dilediğiniz sıklıkta dezenfekte edebilirsiniz.
- Toplantı odalarımızda, karşılıklı değil; çapraz oturma düzeni ile çalışma kararı aldık.
- Mağaza katlarımızda yoğunluk yaşanması halinde, sizlerin sağlığı bakımından giriş çıkışlarda beklemenizi isteyebiliriz.
- Müşterilerimizin evlerine veya işyerlerine montaja giden teknik arkadaşlarımız bone, maske, siperlik, eldiven ve dezenfektan kullanacaktır. Bu şekilde donanımlı olmayan personelimizi evlerinize kabul etmeyiniz. Personelimizi siz de bu şekilde karşılarsanız seviniriz.
- Maskelerinizi ve eldivenlerinizi 4 saat kullanıldıktan sonra naylon poşet içinde çöpe atmanızı önemle rica ederiz.
- Ekibimiz, işe gelirken toplu taşıma kullanımını minimuma indirmiştir; bilgilerinize sunarı.
KEŞFET
Studio Italia Design ile Fransa’ya yolculuk

TEPTA Aydınlatma tarafından temsilciliği yürütülen Studio Italia Design, Fransa’nın Vosges Dağları’nın zirvesinde yer alan sakin ve huzurlu bir köy olan Colroy la Roche'taki restoran projesini tamamladı.

Modern ve çağdaş yaklaşımları ile yeni nesil mekanlara yönelik estetik ve fonksiyonel ürünler sunan Studio Italia Design, son projesi ile bizleri Fransa Colroy-la-Roche'taki yemyeşil bir vadiye yolculuğa davet ediyor. Marka, Vosges Dağları’nın zirvesinde yer alan restoran projesiyle dikkat çekiyor.

Strazburg ve Colmar arasında, deniz seviyesinden 600 metre yükseklikte, doğa ile çevrili Le Cheneaudiere, Hotel & Spa’nın uzantısı olan restoran, dengede kalmak ve doğa ile iç içe rahatlamak için ayrıcalıklı bir yer.

Sakinleştirici, doğadan ilham almış öğelerin kombinasyonları ile hayat bulan restoranın, aydınlatma tasarımını Studio Italia Design üstlendi. Mimari tasarımın etkisini desteklemek üzere, restoranda Sky- Fall armatürler kullanıldı.

Murano camını yenilikçi LED teknolojisiyle, zamansız bir şekilde buluşturan Sky - Fall tasarımı, zarif bir parça olarak markanın koleksiyonunda ön plana çıkıyor.

Konukları manzaraya hayran bırakan restoranda, geniş pencereler boyunca şeffaf Sky - Fall tasarımları kullanıldı. Restoranın iç kısımlarında Sky - Fall tasarımının parlak bronz seçeneği tercih edildi.

Kristal ve bakır renk seçeneklerinin yanı sıra krom, pembe ve parlak duman renk seçenekleri bulunan Sky-Fall, el yapımı difüzörü ile hem doğrudan hem de dolaylı ışık sağlıyor. 22cm çapa sahip olan tasarımın yüksekliği 38 cm.

Restoranın duvarlarında ise, Sky-Fall tasarımlarını destekleyici olarak, Pin-Up duvar aplikleri kullanıldı. Işığı kolayca yönlendiren Pin-Up tasarımı, duvara sabitlenen alt aksamı ve ışık kaynağını barındıran üst kısmı ile iki parçadan oluşuyor. Üst kısmında yer alan parça, hareketli özelliği sayesinde, ışığı 90 derecelik bir açıyla istenen yöne yansıtabiliyor. Farklı ışık efektleri yaratmaya imkan tanıyan Pin-Up, nasıl uygulandığına bağlı olarak, dar bir hilal yansıması veya bir ışık konisi oluşturabiliyor.

Türkiye’de sadece TEPTA Aydınlatma tarafından temsil edilen Studio Italia Design, İtalyan estetiği denildiğinde ilk akla gelen markalar arasında yer alıyor. 29 yılı aşkın süredir aydınlatma alanında 30 kadar markanın Türkiye temsilciliğini üstlenen TEPTA’da dekoratif ve teknik aydınlatma alanında sınırsız seçenek ve doğru aydınlatmaya yönelik proje ve süpervizyon hizmeti sunuluyor.

PROJELER
 • Dini Yapılar
 • Eğitim Yapıları
 • Endüstriyel Yapılar
 • Geçici Mekanlar
 • Kamu Yapıları
 • Kentsel Aydınlatma
 • Konutlar
 • Kültürel Yapılar
 • Ofisler
 • Oteller
 • Park ve Bahçeler
 • Perakende ve Avm
 • Sağlık Yapıları
 • Sanat Eserleri
 • Sanat Mekanları
 • Ulaşım Yapıları
 • Yeme-İçme ve Eğlence Mekanları
 • BİZE ULAŞIN
  Bizi Takip Edin
  BAŞA DÖN arrow TEPTA LIGHTING 2018
  All Rights Reserved