Değerli TEPTA dostları,
Mağazamız ve ofisimiz, Pazartesi – Cuma günleri 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermek üzere yeniden sizlerle
Bu süreçte hepimiz için öncelikli olan sağlık ve hijyen bakımından aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz:

- Binamız, Mart ayından bu yana yüksek hijyen standartlarında düzenli olarak temizlenmektedir.
- Binamıza tüm girişler esnasında, misafirlerimiz de dahil olmak üzere ateş ölçümü yapılmaktadır.
- Maskesiz misafirlerimiz binaya alınmayacaklar; güvenlik masasından maske talep edebilirsiniz.
- Zorunlu haller dışında asansörlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz; kullanmanız halinde lütfen tekil kullanımları tercih ediniz.
- Bu süreçte ekibimizin, iş harici özel misafirlerinin binamıza kabul edilmediğini, giriş çıkışların minimize edilmek üzere tüm duyarlılığın gösterildiğini belirtmek isteriz.
- Bizi ziyaret eden misafirlerimize maalasef düzenli ikram gerçekleştirilemeyecektir; ihtiyaçlarınızı belirtmeniz üzere elbette sizleri en iyi biçimde ağırlayacağımıza emin olunuz.
- Mağaza ziyaretiniz sırasında her noktadan sterilizatörlere ulaşabilir; ellerinizi dilediğiniz sıklıkta dezenfekte edebilirsiniz.
- Toplantı odalarımızda, karşılıklı değil; çapraz oturma düzeni ile çalışma kararı aldık.
- Mağaza katlarımızda yoğunluk yaşanması halinde, sizlerin sağlığı bakımından giriş çıkışlarda beklemenizi isteyebiliriz.
- Müşterilerimizin evlerine veya işyerlerine montaja giden teknik arkadaşlarımız bone, maske, siperlik, eldiven ve dezenfektan kullanacaktır. Bu şekilde donanımlı olmayan personelimizi evlerinize kabul etmeyiniz. Personelimizi siz de bu şekilde karşılarsanız seviniriz.
- Maskelerinizi ve eldivenlerinizi 4 saat kullanıldıktan sonra naylon poşet içinde çöpe atmanızı önemle rica ederiz.
- Ekibimiz, işe gelirken toplu taşıma kullanımını minimuma indirmiştir; bilgilerinize sunarı.
KEŞFET
Simes ile dış mekanlarda mikro aydınlatma dönemi

TEPTA Aydınlatma tarafından temsil edilen Simes, açık hava aydınlatmasında bir dönüm noktası yaratıyor ve yeni koleksiyonu Microlighting ailesini sunuyor.

TEPTA Aydınlatma’nın dış mekan teknik aydınlatmadaki öncü markalarından biri olan Simes, dış mekan aydınlatmasına farklı bir bakış açısı getiren, Microlighting koleksiyonunu tanıttı.

Microlighting koleksiyonunu ile Simes, dış mekanlar için tasarlanan temel aydınlatma armatürlerinde minyatürleşmeyi öneriyor. Yeni koleksiyonu ile aydınlatma öğelerinin peyzaj tasarımı içerisinde “kaybolmasını” hedefleyen Simes, bu yeni ürün ailesiyle ayarlanabilir ve kurulumu kolay gövdeler aracılığıyla, mimari özelliklere dinamik bir şekilde uyum sağlayan akıllı çözümler sunuyor. 

Flower, Miniflower, Petit, Spillo, 5cento, Pocket ve Tres Jolie isimli armatürlerden oluşan Microlighting koleksiyonu, kullanıcı dostu tasarımıyla, ışıkla şekillendirilmiş, ışıkla hayat bulmaya çalışan açık hava mekanları yaratmaya olanak tanıyor.

Ayarlanabilir mini bir projektör olan Flower, boyutları itibariyle kurulumu gerçekleştikten sonra adeta kurulduğu mekan içerisinde kayboluyor. Duvara monte edilebilir versiyonu yanı sıra duvardan bir kol aksesuarı ile istenen oranda uzaklaştırılan Flower, bitkiler arasına kazık aksesuarları ile yerleşebiliyor. IP66 korumalı olan tasarım, sahip olduğu optik sistem ile göz kamaşmasını engelliyor.

Alüminyum malzemeden üretilen, korozyon direnci yüksek gövdesi ve 4 mm kalınlığında şeffaf cam ile donatılan Flower, koyu yeşil, antrasit gri ve parlak bronz renk seçenekleriyle sunuluyor. 30mm çapa, 65mm genişliğe, 48mm yüksekliğe sahip olan Flower’in direk aydınlatma versiyonu da bulunuyor.

25mm’lik çapıyla peyzaj aydınlatması alanında en küçük projektör aydınlatma armatürü olan MiniFlower, kendi ekseni etrafında 355 derece dönüyor, yukarıdan aşağı doğru ise 90 ila 30 derece değişen açıyla konumlanabiliyor.

Mikro bir basamak ve yüzey aydınlatma ışığı olarak tanımlanan Petit, yürüyüş yollarının ana hatlarını çizerek, yolları aydınlatmayı sağlıyor. Yuvarlak gövdesi, duvar ile entegre olduğu noktada tasarım, duvar ile bir oluyor. Minyatüre edilmiş boyutuyla, duvardan türeyen benzersiz bir ışık efekti sunan Petit, aydınlatma ekipmanlarının mimari ile harmanlanan en başarılı örneklerinden biri olarak dikkat çekiyor. 35mm genişliğe, 78mm uzunluğa sahip olan Petit, IP65 korumalı olarak sunuluyor.

Simes, Microlight ailesinin en kullanıcı dostu tasarımlarından biri olan Spillo, ışığı belirli bir yöne yönlendirmek için hızlı bir çözüm olarak geliştirildi. Projeye bağlı olarak 350 derece yönlendirilebilen, ayarlanabilir bir fikstür olarak düşünülen Spillo, bollard ve aplik çeşitleriyle sunuluyor. Armatür, kendi ekseni üzerinde farklı efektler vererek döndürülüyor: doğrudan, dolaylı ve aynı zamanda wall washer aydınlatma olarak kullanılıyor. Tekli, çiftli veya eğik aplik versiyonları bulunan Spillo, var olan mimariyi değiştirmiyor tam tersine içinde kayboluyor. Yüksek korozyon dayanıklılığına sahip alüminyum malzemeden üretilen Spillo’nun beyaz, parlak bronz ve antrasit gri renk seçenekleri bulunuyor.

Yüzeye monte edilebilen basamak aydınlatması olarak Microlight koleksiyonundaki yerini alan 5cento, boyutu ve ince tasarımı ile çok yönlü bir adım ışığı olarak sunuluyor. Alçıpan veya tuğla yüzeylere kolaylıkla monte edilebilen, sadece 22mm çıkıntı ile dikkat çeken 5cento, özellikle konut projeleri için uygun ve oldukça pratik bir kurulum sistemi sunuyor. 90mm, 155mm ve 220mm genişlikleriyle 3 farklı boyutta sunulan 5cento’nun yüksekliği 90mm.

Çift ışık emisyonlu ince duvar apliği Pocket, duvar yüzeyinde çarpıcı aydınlatma desenleri yaratıyor. Bir klips ve özel bir taban yardımı ile duvara monte edilen Pocket, zarif tasarımıyla ön plana çıkıyor. 115mm ve 160mm genişlik ve yüksekliğe sahip kare şeklinde olan Pocket, monte edildiği yüzeye 35mm bir yükselti ile yerleşiyor.

Aplik, şarj edilebilir masa lambası ve şarj edilebilir bollard ürün ailesi ile birbirini tamamlayan Très Jolie serisi de bahçelerde dingin ve keyifli bir akşam deneyimi sunuyor. Zarif, konik bir gövdeye sahip olan Très Jolie masa lambası ve Très Jolie bollard seri içindeki mobil aydınlatmalar olarak dikkat çekiyor. Très Jolie’nin masa lambası manyetik alt yüzeyi ile sunuluyor. Şarj edilebilir Très Jolie bollard armatür ise kazık aksesuarı ile istenen yere kolayca konumlanıyor. 10 saat boyunca kesintisiz ışık veren şarj edilebilir aydınlatmalar, dokunmatik olarak çalışıyor, 3000 Kelvin ve 2200 Kelvin değerleri ile ışık değerleri ayarlanabiliniyor. Ailenin yumuşak ışıklı nüanslar yaratan, aplik ve bollard versiyonları da kolay kurulumları ile ön plana çıkıyor. Beyaz, parlak bronz ve antrasit gri renk seçenekleri ile sunulan bollard ve aplik tasarımları üstün bir görsel konfor sağlıyor.

Simes Microlighting koleksiyonu, farklı uygulama çeşitlerini kucaklayan, aynı aile içinde önerilen çözümler ile dış çevreyi birbirleriyle etkileşime sokarak aydınlatan bir seri olarak ön plana çıkıyor. Armatür gövdelerinin işlevselliği ile hassas ve estetik bir süreklilik yaratılıyor.

TEPTA Aydınlatma tarafından temsilciliği yürütülen, küresel anlamda en değerli aydınlatma markalarından biri olan Simes’in koleksiyonlarına TEPTA Aydınlatma’nın Levent, Nispetiye’de yer alan merkezinden ulaşabilir ve deneyimli proje ekibinden ihtiyaçlarınız için her zaman süpervizyon hizmeti alabilirsiniz.

PROJELER
 • Dini Yapılar
 • Eğitim Yapıları
 • Endüstriyel Yapılar
 • Geçici Mekanlar
 • Kamu Yapıları
 • Kentsel Aydınlatma
 • Konutlar
 • Kültürel Yapılar
 • Ofisler
 • Oteller
 • Park ve Bahçeler
 • Perakende ve Avm
 • Sağlık Yapıları
 • Sanat Eserleri
 • Sanat Mekanları
 • Ulaşım Yapıları
 • Yeme-İçme ve Eğlence Mekanları
 • BİZE ULAŞIN
  Bizi Takip Edin
  BAŞA DÖN arrow TEPTA LIGHTING 2018
  All Rights Reserved