Değerli TEPTA dostları,
Mağazamız ve ofisimiz, Pazartesi – Cuma günleri 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermek üzere yeniden sizlerle
Bu süreçte hepimiz için öncelikli olan sağlık ve hijyen bakımından aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz:

- Binamız, Mart ayından bu yana yüksek hijyen standartlarında düzenli olarak temizlenmektedir.
- Binamıza tüm girişler esnasında, misafirlerimiz de dahil olmak üzere ateş ölçümü yapılmaktadır.
- Maskesiz misafirlerimiz binaya alınmayacaklar; güvenlik masasından maske talep edebilirsiniz.
- Zorunlu haller dışında asansörlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz; kullanmanız halinde lütfen tekil kullanımları tercih ediniz.
- Bu süreçte ekibimizin, iş harici özel misafirlerinin binamıza kabul edilmediğini, giriş çıkışların minimize edilmek üzere tüm duyarlılığın gösterildiğini belirtmek isteriz.
- Bizi ziyaret eden misafirlerimize maalasef düzenli ikram gerçekleştirilemeyecektir; ihtiyaçlarınızı belirtmeniz üzere elbette sizleri en iyi biçimde ağırlayacağımıza emin olunuz.
- Mağaza ziyaretiniz sırasında her noktadan sterilizatörlere ulaşabilir; ellerinizi dilediğiniz sıklıkta dezenfekte edebilirsiniz.
- Toplantı odalarımızda, karşılıklı değil; çapraz oturma düzeni ile çalışma kararı aldık.
- Mağaza katlarımızda yoğunluk yaşanması halinde, sizlerin sağlığı bakımından giriş çıkışlarda beklemenizi isteyebiliriz.
- Müşterilerimizin evlerine veya işyerlerine montaja giden teknik arkadaşlarımız bone, maske, siperlik, eldiven ve dezenfektan kullanacaktır. Bu şekilde donanımlı olmayan personelimizi evlerinize kabul etmeyiniz. Personelimizi siz de bu şekilde karşılarsanız seviniriz.
- Maskelerinizi ve eldivenlerinizi 4 saat kullanıldıktan sonra naylon poşet içinde çöpe atmanızı önemle rica ederiz.
- Ekibimiz, işe gelirken toplu taşıma kullanımını minimuma indirmiştir; bilgilerinize sunarı.
KEŞFET
Karman Italia dış mekan aydınlatma koleksiyonunu sunar

Modern formları, eğlenceli bir şekilde yorumlayan Karman Italia, 2020 dış mekan aydınlatma koleksiyonunu tanıttı.

TEPTA Aydınlatma’nın temsilciliğini yürüttüğü, kendine özgün tasarım anlayışı ile dikkat çeken markalardan biri olan Karman Italia, 2020 dış mekan aydınlatma koleksiyonunu tanıttı.

Modern formları, rafine bir mizah anlayışı ile yorumlayan, “İtalya’da yapılan sevgi” felsefesiyle yarattıkları aydınlatma tasarımlarıyla öne çıkan Karman Italia, estetik ve cazibe tanımlarına farklı bir bakış açısı getiriyor. Markanın koleksiyonunda kimi zaman bir hayvan figürü bir aplik formunda hayat buluyor, kimi zaman standart bir avize formu ezberleri bozan bir şekilde sunuluyor.

2005 yılında Matteo Ugolini ve Davide Diamantini tarafından, İtalya, Fossombrone'de kurulan Karman Italia, aydınlatma alanında, geleneksel olmayan bir deneyim yaratmayı amaçlıyor. Asıl amaçlarının heyecan yaratmak ve duyguları etkilemek olduğunu söyleyen markanın kurucusu aynı zamanda sanat direktörü Matteo Ugolini, Karman koleksiyonlarından bahsederken, “Amaç sevdiğim şeyi, ilgimi çeken ve beni heyecanlandıran şeyleri tasarlamak” diyor.

Aydınlatmanın bir iç mekan tasarım projesinde en zor seçimlerden biri olduğunu söyleyen markanın CEO’su Davide Diamantini de, “Aydınlatmanın nasıl kullanıldığına bağlı olarak bir mekanı geliştirirsiniz ya da o mekanı daha da kötüleştirebilirsiniz” diyor ve doğru atmosferi yaratmak için bir armatürün şaşırtması ve dikkat çekmesi gerektiğini vurguluyor.

Edmondo Testaguzza, Paola Navone, Giorgio Biscaro, Bizzarri Design: Stefano Bizzarri & Claudio Cinti, Luca De Bona & Dario De Meo, Baldessari and Baldessari, Sotirios Papadopoulos & Giovanna Colapristi, Laura Alesi & Silvia Braconi gibi tasarımcılarla çalışan Karman, ürün çeşitliliğiyle takdir topluyor.

Karman’ın 2020 kataloğunda yer alan dış mekan armatür tasarımları Nilo ve Pirla zamansız, biricik, soyut stil önerileriyle hem iç mekan hem de dış mekanlara farklı bir yorum getiriyor.

Nilo ve Pirla  tasarımları ilhamını İtalya’nın sıcak ve sevimli kasabalarının konumladığı Sassocorvaro bölgesinden alıyor.

Doğaya ve köklerimize yeniden bağlanma arzusunu özünde barındıran Nilo, “Her şey akışta” sloganı düşünülerek tasarlandı. Matteo Ugolini tarafından yaratılan Nilo, ince, esnek bir alüminyum çubuk üzerine yerleştirilen, bir zemin dış mekan aydınlatması. 220cm, 150cm ve 118cm yüksekliklerde 3 farklı boyutta sunulan Nilo, bir arada kullanıldığında bahçelere tılsımlı bir görünüm kazandırıyor.  Nilo’nun duvar apliği ise bahçe aydınlatmasının tamamlayıcı öğesi olarak dikkat çekiyor.

Stefano Bizzarri & Claudio Cinti tasarımı Pirla bizi çocukluk anılarımıza götürüyor. Dönen bir topaç formunu esas alan tasarım, masa ve zemin aydınlatması olarak kullanılıyor. 55 cm yüksekliğe, 45 cm genişliğe sahip olan Pirla, özellikle havuz başı partileri için ideal bir atmosfer yaratıyor.

30’dan fazla Avrupa merkezli şirketin Türkiye temsilcisi olan TEPTA, 122.000 ürün çeşidi sunuyor. Tüm ürünlere  TEPTA Aydınlatma’nın Levent, Nispetiye’de yer alan merkezinden ulaşabilir; TEPTA’nın deneyimli proje ekibinden ihtiyaçlarınız için her zaman süpervizyon hizmeti alabilirsiniz. 

PROJELER
 • Dini Yapılar
 • Eğitim Yapıları
 • Endüstriyel Yapılar
 • Geçici Mekanlar
 • Kamu Yapıları
 • Kentsel Aydınlatma
 • Konutlar
 • Kültürel Yapılar
 • Ofisler
 • Oteller
 • Park ve Bahçeler
 • Perakende ve Avm
 • Sağlık Yapıları
 • Sanat Eserleri
 • Sanat Mekanları
 • Ulaşım Yapıları
 • Yeme-İçme ve Eğlence Mekanları
 • BİZE ULAŞIN
  Bizi Takip Edin
  BAŞA DÖN arrow TEPTA LIGHTING 2018
  All Rights Reserved