Değerli TEPTA dostları,
Mağazamız ve ofisimiz, ikinci bir karara dek, Pazartesi – Cumartesi günleri 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermek üzere yeniden sizlerle
Bu süreçte hepimiz için öncelikli olan sağlık ve hijyen bakımından aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz:

- Binamız, Mart ayından bu yana yüksek hijyen standartlarında düzenli olarak temizlenmektedir.
- Binamıza tüm girişler esnasında, misafirlerimiz de dahil olmak üzere ateş ölçümü yapılmaktadır.
- Maskesiz misafirlerimiz binaya alınmayacaklar; güvenlik masasından maske talep edebilirsiniz.
- Zorunlu haller dışında asansörlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz; kullanmanız halinde lütfen tekil kullanımları tercih ediniz.
- Bu süreçte ekibimizin, iş harici özel misafirlerinin binamıza kabul edilmediğini, giriş çıkışların minimize edilmek üzere tüm duyarlılığın gösterildiğini belirtmek isteriz.
- Bizi ziyaret eden misafirlerimize maalasef düzenli ikram gerçekleştirilemeyecektir; ihtiyaçlarınızı belirtmeniz üzere elbette sizleri en iyi biçimde ağırlayacağımıza emin olunuz.
- Mağaza ziyaretiniz sırasında her noktadan sterilizatörlere ulaşabilir; ellerinizi dilediğiniz sıklıkta dezenfekte edebilirsiniz.
- Toplantı odalarımızda, karşılıklı değil; çapraz oturma düzeni ile çalışma kararı aldık.
- Mağaza katlarımızda yoğunluk yaşanması halinde, sizlerin sağlığı bakımından giriş çıkışlarda beklemenizi isteyebiliriz.
- Müşterilerimizin evlerine veya işyerlerine montaja giden teknik arkadaşlarımız bone, maske, siperlik, eldiven ve dezenfektan kullanacaktır. Bu şekilde donanımlı olmayan personelimizi evlerinize kabul etmeyiniz. Personelimizi siz de bu şekilde karşılarsanız seviniriz.
- Maskelerinizi ve eldivenlerinizi 4 saat kullanıldıktan sonra naylon poşet içinde çöpe atmanızı önemle rica ederiz.
- Ekibimiz, işe gelirken toplu taşıma kullanımını minimuma indirmiştir; bilgilerinize sunarız.
KEŞFET
Steven Haulenbeek

Gençliğinden bu yana görsel sanatlara ilgi duyan Steven Haulenbeek, Michigan’da dünyaya gelmiştir. Michigan, Holland’da yer alan Hope College’da Çizim ve Heykel eğitimi almıştır. Tasarımın merkezi olan ve birçok önemli şirketin genel merkezinin de yer aldığı, aynı zamanda Amerikan tasarımına etki eden birçok fikrin ortaya çıktığı Holland’da yaşamakta ve çalışmaktadır. Zamanını tasarım ve heykel arasında bölüştüren sanatçı, en başından beri çok beğendiği Charles Eames, Eero Saarinen ve Harry Bertoia’dan ilham alarak çalışmalarını üretmektedir ve heykel dünyasında kendi yolunu aramaktadır. Sanatçının ilk çalışmaları büyük ölçekli çelik heykeller olmuştur. Daha sonrasında fonksiyonel objeler yaratmaya odaklanan sanatçı, 2002 yılında 20 ışıklı heykelinin yer aldığı Area Arts Council of Holland’da ilk kişisel sergisini açmıştır. 2004 yılında Art Institute of Chicago’da lisans eğitimine başlayan sanatçı 2006 yılında sınıf birinciliği ile mezun olmuştur. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Atlanta’da yer alan Formation Design Group’ta endüstriyel tasarımcı olarak; Şikago’da yer alan Holly Hunt Enterprises’ta mobilya tasarımcısı olarak yer aldığı çeşitli projelere dahil olmuştur. Bunun yanında kendi eğitim aldığı okulda da dersler vermeye başlamıştır. Steven Haulenbeek aynı zamanda Mighty Bearcats, Object Design League ve Chicagoland gibi deneysel tasarım gruplarının da kurucu üyesi olmuştur. Şikago’nun bağımsız sanatçılardan oluşan bu ilk grubu; ICFF (International Contemporary Furniture Fair) of New York’da off-site sergi gerçekleştirmiştir. 2010 yılında kendi firması Steven Haulenbeek Design Concepts Inc. (SHDC)’i kurmuş, şirket disiplinlerarası sanat çalışmaları, mobilya, aydınlatma armatürleri ve ev objeleri üzerine yoğunlaşmıştır. Çalışmalarını; tasarım, materyal seçimi ve prototip oluşturma evreleri de dahil büyük bir titizlikle icra etmektedir. Steven Haulenbeek birçok ödül ve başarıya imza atmıştır. Bunlardan bazıları; 2015 yılında New York Timesda “yılın yükselen tasarımcısı’ olarak yer verilmesi ve New York Tasarım Haftası’nda gerçekleşen Wanted Design Fair’de ‘Designer of the Year – Yılın Tasarımcısı’ seçilmesi olmuştur.

Tasarımcı Ürünleri
PROJELER
 • Dini Yapılar
 • Eğitim Yapıları
 • Endüstriyel Yapılar
 • Geçici Mekanlar
 • Kamu Yapıları
 • Kentsel Aydınlatma
 • Konutlar
 • Kültürel Yapılar
 • Ofisler
 • Oteller
 • Park ve Bahçeler
 • Perakende ve Avm
 • Sağlık Yapıları
 • Sanat Eserleri
 • Sanat Mekanları
 • Ulaşım Yapıları
 • Yeme-İçme ve Eğlence Mekanları
 • BİZE ULAŞIN
  Bizi Takip Edin
  BAŞA DÖN arrow TEPTA LIGHTING 2018
  All Rights Reserved